02-486 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 200 pon.-pt: 10:00-20:00 / sb: 10:00-19:00 / nd: 11:00-17:00

ECCELENT z języka włoskiego - Eccellente oznacza doskonały i ta właśnie doktryna przyświeca nam już od 2003 roku.

Zaczynaliśmy skromnie, koncentrując się wyłącznie na ofercie mebli do sypialni. Kolejne lata przynosiły sukcesywny rozwój i obecnie możemy pochwalić się przemyślanym
i rozwiązaniami do kompleksowego urządzenia salonu, jadalni, przedpokoju, gabinetu, a nawet wnętrz przemysłowych, jak sale konferencyjne, hotele, czy biura.

Lata praktyki i dążenia do naszego 'Eccellente' sprawiły, że obecnie współpracujemy z najlepszymi producentami z Włoch, Niemiec, Hiszpanii czy Szwecji, nie zapominając jednak o Naszych czołowych, polskich producentach. Każdy mebel zanim wprowadzamy do oferty jest poddawany rygorystycznym testom i ocenie jakości.
Daje nam to absolutną pewność, że oferowane przez nas produkty są przyjazne środowisku, bezpieczne, praktyczne i solidnie wykonane.

Jako największy dystrybutor renomowanych polskich marek, możemy zagwarantować najkrótsze terminy realizacji, indywidualne modyfikacje i Gwarancję Najniższej Ceny.

Posiadamy własną flotę aut, własne zespoły wykwalifikowanych techników i serwisantów, gwarantując w ten sposób pełną kontrolę nad transportem i montażem mebli w Państwa domach, mieszkaniach i biurach.

U nas nie ma miejsca na przypadki. Jesteśmy profesjonalni, sprawni i dyskretni, posiadamy autoryzację serwisową oferowanych przez nas produktów, zapewniając pełną ochronę gwarancyjną oraz serwis i naprawy po gwarancji.

Współpracujemy z czołowymi projektantami wnętrz w Polsce, których talent i wizjonerstwo przekładają się na wyjątkowe, piękne i funkcjonalne rozwiązania.

 

Podchodzimy z zaangażowaniem do każdej realizacji, bo dla nas wnętrza to po prostu pasja.


Każdego dnia doradzamy, pomagamy i urządzamy dziesiątki wnętrz. Chętnie pomożemy i Tobie.

Zapraszamy!

 

wstecz