02-486 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 200 pon.-pt: 10:00-20:00 / sb: 10:00-19:00 / nd: 11:00-17:00

W firmie Tempur badamy, opracowujemy, projektujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy materace, poduszki oraz inne produkty związane ze snem i relaksem, z czego większość z nich wykonana jest z wykorzystaniem formuły naszego opatentowanego materiału TEMPUR®. Obecnie sprzedajemy nasze produkty w ponad 80 państwach pod marką TEMPUR® i Tempur Sealy International Inc. Nasza główna siedziba znajduje się w Lexington, w stanie Kentucky.

 

Pianka z pamięcią kształtu została po raz pierwszy stworzona przez NASA w latach 70-tych XX wieku, aby wspierać astronautów podczas startów w kosmos. Specjaliści ds. snu z Tempur zdali sobie sprawę z potencjału tego unikalnego materiału i jako pierwsi przedstawili go światu. Od tego czasu produkujemy materace i poduszki w celu poprawy snu właścicieli produktów TEMPUR® na całym świecie. Każdego roku inwestujemy miliony w ciągłe ulepszanie naszych receptur i wprowadzanie innowacyjnych produktów. Tylko wybrani naukowcy znają naszą sekretną formułę!

 

TEMPUR® reaguje na wagę i ciepło Twojego ciała, idealnie dopasowując się do jego kształtu. Wiskoelastyczne właściwości materiału oznaczają, że TEMPUR® odzyskuje swój pierwotny kształt po kompresji z pewnym opóźnieniem. Czas ten zależy od temperatury panującej w pomieszczeniu, dlatego TEMPUR® wydaje się twardszy, gdy jest chłodniej i bardziej miękki, gdy jest cieplej. Materace i poduszki TEMPUR® zostały zaprojektowane, aby redukować przewracanie się z boku na bok.

wstecz