02-486 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 200 pon.-pt: 10:00-20:00 / sb: 10:00-19:00 / nd: 11:00-17:00

Słowacka Firma Materasso to przede wszystkim zespół profesjonalistów, z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie dostarczania Państwu wysokiej klasy komfortowych materaców ortopedycznych, designerskich łóżek i oraz innych akcesoriów, potrzebnych dla zapewnienia zdrowego snu.

Materasso, to producent oferujący produkty wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie ergonomii, jakości, nowoczesności zarówno stosowanych materiałów, jak i technologii produkcji.

Nasze materace prosto z serca Orawy. Zakłady produkcyjne w miejscowości Oravské Veselé produkują ponad 300 000 materacy i ponad 70 000 krat lamelowych rocznie w różnych odmianach.

Kładziemy nacisk na wszystkie potrzeby klientów. Indywidualne wymagania są dostosowane do właściwości ortopedycznych - twardości i elastyczności materaca, właściwości antyalergicznych i estetycznych.

Posiadamy wiele certyfikatów i nagród. Firma posiada wiele certyfikatów i nagród (Cigler, Zgoda Chief Health Officer Republiki Słowackiej pod nazwą „Medical Spring Mattress”

Przyczyniamy się do tego, aby współczesna osoba, która w inny sposób była narażona na wiele niekorzystnych wpływów, takich jak złe siedzenie lub brak ruchu, mogła odpocząć, zrelaksować się i zregenerować zdrowie.

Większość produkowanych materacy jest klasyfikowana przez Państwowy Instytut Kontroli Leków jako „Urządzenie medyczne”. MATERASSO to jedyny producent materacy na Słowacji pracujący w systemie ISO, który gwarantuje cały proces produkcyjny od etapu rozwoju do wysyłki do konsumenta.

wstecz