02-486 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 200 pon.-pt: 10:00-20:00 / sb: 10:00-19:00 / nd: 11:00-17:00

Hilding Anders dba o regenerujący wypoczynek i zdrowy sen tysięcy klientów już od 1939 roku. Wszystko zaczęło się w skromnym warsztacie na południu Szwecji. Dziś firma jest jedną z największych w branży. Zatrudnia ponad 9500 pracowników w ponad 19 krajach, a swoje produkty sprzedaje w tysiącach sklepów na całym świecie – od Skandynawii aż po Azję. Produkuje łóżka i materace spełniające zróżnicowane oczekiwania klientów – od komfortowych modeli podstawowych do najbardziej luksusowych. 

Ogromne zaangażowanie i pasja  założyciela firmy wsparta innowacyjnym i skutecznym działaniem Olle Anderssona (syna Hildinga Anderssona) trwa nieprzerwanie do dziś i pokazuje, że warto realizować konsekwentnie wyznaczone cele.

W Polsce Hilding Anders obecny jest od 2001 roku i może pochwalić się jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych wchodzących w skład koncernu. Kontynuując dobre, sprawdzone tradycje, stawia na nowe materiały, ciągłe udoskonalanie technologii oraz harmonijny rozwój. Wszystkie spółki i oddziały koncernu Hilding Anders łączy jedna, wspólna misja: „zapewnić światu dobry sen”.

Pierwsze dwa lata istnienia firmy to produkcja przeznaczona całkowicie dla największego klienta – firmy IKEA. W 2003 roku na polskim rynku pojawiła się marka Hilding, która dziś stanowi największy udział w produkcji. Kolejne brandy wchodzące w skład portfolio to: Curem, który wprowadzony został w roku 2008. Jensen – luksusowa, norweska marka łóżek kontynentalnych obecna w Skandynawii od 65 lat, najmłodszym brandem wprowadzonym na rynek Polski jest włoska marka Bedding.

 

wstecz